dinosaurs roam the earth

dinosaurs roam the earth

piątek, 3 lutego 2012

Ja, a sesja.

Co może zrobić dziewczyna jak nie zda egzaminu? Może się wstydzić, że przebimbał cały semestr, jak jakiś nieodpowiedzialn, niedojrzały facet. Może zadzwonić do Mamy i usłyszeć, że wszystko będzie dobrze.

Potem może puścić sobie Lanę Del Ray i skakać po pokoju. Patrzeć jakie ma długie nogi i młode ciało. Może jej się wydawać, że tańczy taniec współczesny. Może próbować zrobić piruet. Może.Potem może wypić kawę i dwa elkerki, które miałyśmy zjeść z Mary, ale czemu ona też ma jeść, jak wszystko zaliczyła? Może potem zjeść dziesiąć paluszków rybnych, które nawet nie były dobre.
Może uprać sobie ręcznie bluzkę na poprawę egzaminu. I wywirować w pralce i powiesić.

Może pomalować głupio paznokcie, każdy na inny kolor. Może zrobić peeling twarzy i głośno śpiewać. Może w ten sposób przeżyć minikryzys.
 Może zastanawiać się, czy wyjechać do Kanady, czy uciec do cyrku. Może kupić sobie chrupki i żywić się gorzej niż ever. Potem sprawdzić ile ma Georgia May Jagger centymetrów w talii. Może.
Na szczęście może pomyśleć, że urok osobisty (never was ever girl so pretty! )jest ważniejszy niż zdana elektronika (do you think we'll be in love forever??).
Może przeglądać swoje zdjęcia i jedno ustawić na tapetę. Może kupić sobie narcyza w biedronce za cztery złote. Już ma pierwszego pączka.
Może wszystko się ułożyć, wszystko zda, wszystkiego się nauczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz